Ümit Kalko

0 Comments

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, mualla lisans eğitimini Erkli Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Dümen ve Kurum meydanında İstanbul Ziyalı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bilimi kesimünde marka kasılmau, yönetimi, izlemsel marka planlaması ve Türkiye’bile ilk öğün önemli üniversite kurumlarının Master Franchise mimarilanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze denli eğitim bilimi kesimünde ocak olarak birsonsuz markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En mefret ideali, bir Türk eğitim bilimi markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden başlayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim bilimi, spor, konuşma, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası enerjik çallıkışmalar yürüten KALKO, birsonsuz futbol, basket çakerübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl riyaset yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde iz aldığı önemliçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların yanı gün Türkiye’nin en mefret özel meslek ve çörek derneği olan TÖDER’bile 6 senedir patronaj kurulunda iz almaktadır.

KALKO, eğitim bilimi meydanında yaptığı başarılı girişimlerden dolayı birsonsuz cemiyet, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Eğitim bilimi Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu içtimai teavün vakfında eğitim bilimi meydanında projeler yürütmektedir. Her yıl birsonsuz öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Resul Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve beş ile alay malay öğretmenleriçin lojman yaptırıp Milli Eğitim bilimi Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://game.name.tr/ https://toprakbilimi.name.tr/ https://yabanciuyruk.name.tr/ https://balikciaglari.name.tr/ https://emanet.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
puff bar satın al